دانلود سریال فراطبیعی Paranormal با لینک مستقیم + دوبله فارسی

دانلود سریال فراطبیعی Paranormal با لینک مستقیم + دوبله فارسی

- - - |
همراه با نسخه دوبله فارسی

دانلود سریال فراطبیعی با دوبله فارسی

دانلود سریال Paranormal با لینک مستقیم

معرفی سریال Paranormal

سریال فراطبیعی یک مجموعه تلویزیونی درام و فوق العاده وحشتناک مصری است که بر اساس مجموعه کتاب های فوق العاده پرفروش کتاب احمد خالد توفیک با نام “ما وراآ ال طبیاa” ساخته شده است. اولین بار این سریال در ۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ در نتفلیکس پخش شد. Paranormal اولین سریال اصلی عرب عربی مصری Netflix و سومین سریال اصلی Netflix خاورمیانه به دنبال جن محسوب می شود.

مجموعه کتاب های احمد خالد توفیک ، نویسنده فقید ، احمد امین ، ریم عبد الکادر ، ساما ابراهیم ، رازان جمال و آیا سماحا ، به کارگردانی عمرو سلاما و پیوستن به مجید ال انصاری ، در این اقتباس زنده می شود. به نظر می رسید که این نمایش در روزهای اول اکران خود با استقبال زیادی روبرو شده است ، زیرا به سرعت در صفوف صعود قرار گرفت و به عنوان یک نمایش پربیننده در لیست “ده نفر برتر در مصر امروز” قرار گرفت.

در واقع ، Paranormal تا به امروز در مصر رتبه اول را دارد و حتی در بین ده نمایش برتر پربیننده در چندین کشور در سراسر جهان قرار دارد. این مجموعه موفق شد به اولین برنامه مصری تبدیل شود که به ۱۰ جدول برتر جهانی Netflix رسیده است و در ۷ جایگاه خود قرار گرفته است (گرچه فقط در مدت ۱۰ روز در ۱۰ فیلم برتر ادامه داشت).

فصل اول این سریال دارای امتیاز تأیید – میانگین نمره مخاطب – ۹۶٪ در Rotten Tomatoes (جمع کننده بررسی) و میانگین امتیاز ۸٫۵ / ۱۰ بوده است.

دلیل بروزرسانی
قسمت ششم از فصل اول
  • لینک های دانلود
  • 13 مارس 2021
  • ۰
  • 104 views
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0