دانلود سریال فالکون و سرباز زمستان The Falcon and the Winter Soldier با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود سریال فالکون و سرباز زمستان The Falcon and the Winter Soldier با زیرنویس فارسی چسبیده

- - - |

دانلود سریال فالکون و سرباز زمستان ۲۰۲۱ با زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Falcon and the Winter Soldier 2021 با لینک مستقیم

لینک های دانلود قسمت ۰۴ قرار گرفت.

قسمت چهارم این سریال دوزبانه می باشد.

معرفی سریال The Falcon and the Winter Soldier

فالکون و سرباز زمستان به انگلیسی The Falcon and the Winter Soldier یک مینی سریال آمریکایی درحال پخش است که مالکوم اسپلمن برای دیزنی پلاس ساخته‌است و بر اساس شخصیت‌های مارول کامیکس سم ویلسون، فالکون و باکی بارنز، سرباز زمستان ساخته شده‌است. این مجموعه در دنیای سینمایی مارول (MCU) ساخته شده‌است و داستان آن را با فیلمهای فرانچایز به اشتراک می‌گذارد و پس از فیلم ۲۰۱۹ انتقام جویان: پایان بازی برگزار می‌شود.

سریال فالکون و سرباز زمستان توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و در این اسپلمن به عنوان شورانر و کاری اسکاگلند کارگردان این سریال است.آنتونی مکی و سباستین استن نقشهای خود را در نقش فالکون و سرباز زمستان به ترتیب از مجموعه فیلم‌ها تکرار می‌کنند.

دانیل برول، امیلی ونکمپ و وایت راسل نیز ستاره‌های این سریال هستند. از سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت سریالهای محدود برای دیزنی پلاس، با محوریت حمایت از شخصیتهای فیلمهای MCU بود، یکی از آنها که با شخصیتهای فالکون و سرباز زمستان بود در ماه بعد فاش شد. اسپلمن در اکتبر ۲۰۱۸ استخدام شد و این سریال در آوریل ۲۰۱۹ به همراه بازیگری مکی و استن به‌طور رسمی تأیید شد. اسکاگلند ماه بعد استخدام شد. فیلمبرداری در اکتبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد.

دلیل بروزرسانی
قسمت چهارم از فصل اول
  • لینک های دانلود
  • تریلر
  • 7 آوریل 2021
  • ۰
  • 189 views
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0